29 października 2020

Nawigacja to postawa!

Technologie w seacie tarraco

Każdy z nas marzy o spokojnej i bezpieczniej podróży, tak aby bezproblemowo dotrzeć do celu. W tym na pewno pomoże nam nawigacja i cały pakiet nowinek technologicznych w samochodach seat. Wbudowana nawigacja w samochodzie lub nawigacja w smartfonie może połączyć się z technologią w aucie. Ekran jest duży, a komunikaty nawigacji proste i bezpośrednie. Seat tarraco, spełnia potrzeby miłośników technologii. Model Style, czyli wszystko co najlepsze oferuje Tobie Media System Plus z 8- calowym kolorowym ekranem dotykowym, CD, 8 głośników i Bluetooth. Wisienką na torcie są pełne przednie i tylne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami z tyłu. Doceiono 17-calowe aluminiowe felgi i czujniki parkowania z tyłu. Model Xcellence – gotowy na więcej posiada Navi System z 8- calowym kolorowym ekranem dotykowym, nawigacją, CD, 8 głośnikami i Bluetooh. Seat tarracorównież może pochwalić się przednimi i tylnymi światłami LED z dynamicznymi kierunkowskazami z tyłu. Posiada 19-calowe aluminiowe felgi oraz  asystenta parkowania z czujnikami parkowania z przodu i z tyłu i kamerą cofania.

Najnowocześniejsze technologie w twoim samochodzie seat

Technologie sprawiają, że podróże są łatwiejsze! Koniec z wymówkami!Wirtualny kokpit i 8-calowa nawigacja z technologią Full Link pozwala Tobie na dotarcie nawet w trudno dostępne miejsca. W seacie odkrywaj więcej nowych technologii. Najbardziej zaawansowana technologia umożliwia pokonanie największych przeszkód. System rozpoznawania znaków drogowych , mapy nawigacji, aktywny tempomat wpływają na komfort i bezpieczeństwo prowadzenia. A technologia Full Link oferuje Ci dostęp do każdej twojej aplikacji w smartfonie za pośrednictwem dotykowego ekranu.

Bezpieczeństwo i gwarancja spokoju!

Seat to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa dla Ciebie i całej rodziny. Kierowcy uwielbiają seata tarraco za system powiadamiania ratunkowego eCall i system kontroli odstępu. Ponadto pełen pakiet asystentów wspomaga bezpieczeństwo  podczas jazdy. Dzięki nowym technologiom możesz podróżować bez obaw!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *