29 października 2020

Dlaczego warto zainwestować w samochód hybrydowy?

Samochód hybrydowy i jego zalety

Samochód hybrydowy to auto, które zasilane jest dwoma różnymi napędami. To połączenie silnika benzynowego z silnikiem elektrycznym. Samochody hybrydowe podczas jazdy korzystają jednocześnie z dwóch silników. Czasem jednak auto korzysta raz z jednego silnika, a raz z drugiego. Uzależnione jest to od tryby wybranego w samochodzie i potrzeb auta względem drogi w danej sytuacji. Jakie korzyści płyną z użytkowania samochodów hybrydowych? Z pewnością zyskujemy niższe spalanie, czyli niższe zapotrzebowanie na paliwo. Ponosimy niższe koszty z związane z zakupem benzyny. Hybryda najlepiej sprawdza się podczas jazdy po miejskiej dżungli. Dlatego, że najszybciej i najprościej samochód odzyskuje energie z hamowania. Samochody hybrydowe bywają tańsze w serwisowaniu. Nie posiadają alternatora i rozrusznika.

Jak działa samochód hybrydowy?

Podstawowym źródłem napędu w hybrydach równoległych jest praca silnika spalinowego, a silnik elektryczny wspomaga jazdę. Dzięki temu rozwiązaniu samochód zyskuje lepsza dynamikę i przyczepność podczas jazdy pod górę. Zmniejsza się także zużycie paliwa, a to pozytywnie wpływa na jakość środowiska naturalnego.

Nowy seat tarraco

Seat tarraco możesz już mieć w leasingu od 980 złotych netto miesięcznie z pakietem ubezpieczeń wliczonych w ratę. Już dziś wybierz swoją ulubiona wersję seat tarraco, która spełni twoje potrzeby. Wersja Style, czyli wszystko co najlepsze ma Tobie do zaoferowania Media System Plus z 8- calowym kolorowym ekranem dotykowym, CD, aż ośmioma głośnikami i Bluetooth. Ponadto możesz cieszyć się pełnymi przednimi i tylnymi światłami LED z dynamicznymi kierunkowskazami z tyłu. Kierowcy docenili 17-calowe aluminiowe felgi i czujniki parkowania z tyłu. Model Xcellence – gotowy na więcej posiada Navi System z 8- calowym również kolorowym ekranem dotykowym, nawigacją, CD, 8 głośnikami i Bluetooh. Nowy seat tarraco został wyposażony także w przednie i tylne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami z tyłu, 19-calowe aluminiowe felgi oraz w asystenta parkowania z czujnikami parkowania z przodu i z tyłu i kamerą cofania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *