29 października 2020

Autoryzowany dealer seat – poznaj nasze sukcesy!

Seat ma najlepszą sieć dealerską w Polsce

Seat z najlepszą siecią dealerską w Polsce! Tygodnik „Auto Świat” wraz z agencją badawczą Kantar organizował Wielki Test Salonów, w którym Seat został zwyciężył. Test miał na celu weryfikację aż 359 salonów, które reprezentowały 22 firmy samochodowe. Punkty dealerskie przeszły szczegółową ocenę polegającą na skrupulatnym badaniu w wielu kategoriach. Weryfikację rozpoczynano od kontaktu z klientem, aż do finalizacji umowy kupna sprzedaży samochodu. Autoryzowany dealer seata zajął pierwsze miejsce wśród tak licznej konkurencji.

Jakość obsługi i dbałość o klientów są dla nas priorytetem

Priorytetowym celem dla audytorów było sprawdzenie jakości obsługi klienta. Ponadto sprawdzono także możliwość najłatwiejszego i najszybszego umówienia się na jazdę próbną. Wielki Test potwierdził, że autoryzowany dealer seat może pochwalić się najlepszą obsługą klienta. Każdy klient zostanie obsłużony zgodnie ze swoimi oczekiwaniami i potrzebami. Profesjonalny zespół doradców zadba o wybór najlepszego auta i rozwieje wszelkie wątpliwości. Doradcy są do Państwa dyspozycji na każdym etapie spotkania. Wysoki poziom obsługi został doceniony przez profesjonalistów.

Full Service Leasing

W trosce o komfort naszych klientów przy zakupie auta seta w leasing oferujemy program Full Service Leasing. Zdajemy sobie sprawę, że codzienne obowiązki i napięty grafik utrudniają znalezienie czasu na naprawę awarii czy inny wypadek losowy. Dlatego też, zespół ekspertów jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Full Service Leasing seatw ramach współpracy proponuje wsparcie w wyniku niespodziewanych awarii na drodze. Program obejmuje wszystkie niezbędne naprawy w sieci serwisowej koncernu Volkswagen. Zarządzamy szkodami. W przypadku powstania szkody Full Service Leasing przejmuje wszystkie formalności podczas płatności za likwidację szkody. Otrzymujesz ubezpieczenie. Ponadto zapewniamy wymianę, zakup, wyważanie i przechowywanie opon. W sytuacjach losowych  udostępniamy samochód  zastępczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *